Velké tajemství vašeho všeho 

Přijměte vše, co přichází, a dopřejte si vše, co Vaše tělo a duše potřebují.
Vnímejte sebe a své pocity a potřeby a využijte tuto jedinečnou příležitost kontaktu se sebou samým.  

 

Nechte se unést do skrytých zákoutí vašeho těla.
Tam, kde velká tajemství se ukrývjí, avšak jen laskavé a plynoucí pochopení se Vám zhmotní.      

vaření dle 5 elementů

Wakan Tanka je lakotské označení pro posvátné či božské. Jiné přeložení je také jako „Velký duch“, nebo krásně znějící „Velké tajemství“.

Je to metoda, která vyplývá z biodynamického přístupu (plynutí energie) a vegetoterapie (přítomnost a naslouchání). Z mé mnohaleté zkušenosti a s vašim dovolením - napojením na vaše tělo, duši i ducha, se ve společný čas pro Vás stanu průvodkyní k přirozenosti vašeho bytí. Pomocí intuice vybírám pro Vás tu nejpříjemnější možnou metodu k hlubokému prožitku a integraci. Pracuji s dotekem (biodynamika, bioenergetika, akupresura – TČM, thajské masáže, intuitivní masáže), Reiki, vůněmi, i zvukem - šamanský buben, ladička s vibrací Země, chrastidlo.

Nechte se unášet do skrytých zákoutí vašeho těla. Tam, kde tajemství se ukrývá, avšak jen laskavé a jemné vedení vám otevře bránu.

Průběh tohoto ošetření může být různý. Většinou si při rozhovoru stanovíme záměr – co od ošetření očekáváte, jaké je vaše aktuální téma a jak právě teď prožíváte přítomnost. Naladíme se na sebe a necháme vést vaše tělo, aby nám ukázalo co potřebuje k uvolnění a naplnění k vaši přirozené energii. Dovolíme si jen tak být a užívat si plnými doušky svobodný prostor.

Délka setkání je podle stanoveného záměru nebo vašich časových možností. Já doporučím, ale vy si vyberete, co je pro Vás nejlepší.

Od 1,5 – 3 hod ……. 1200 – 2800,- Kč