AromaTouch™

Přijměte vše, co přichází, a dopřejte si vše, co Vaše tělo a duše potřebují. Vnímejte sebe a své pocity a potřeby a využijte tuto jedinečnou příležitost kontaktu se sebou samým.  

 

WAKAN TANKA 

Můj dar - terapeutický přístup k Vám, při kterém používám mnohé z různých technik masáží, Reiki, biodynamiky a bioenergetiky. Má intuice, co je v danou dobu pro vás nejpřirozenější, to vše dokresluje.  

Aromatouch, 

je velmi efektivní technika, která přináší hluboké a dlouhodobé účinky.
V technice AromaTouch používáme 8 esenciálních olejů a s jejich pomocí působíme na 4 faktory, s kterými se všichni více či méně setkáváme a které ovlivňují náš fyzický zdravotní stav i naši psyché: stres, toxicitu, zánětlivé procesy a nerovnováhu autonomního nervového systému, které se objevují na pozadí mnoha současných civilizačních chorob.

Technika AromaTouch eliminuje výše uvedené faktory tím, že stimuluje meridiány a energetické zóny těla a vyrovnává činnost tělesných systémů a napomáhá tak tělu obnovit stav rovnováhy – homeostáze.

1.Omezení stresu
Stres je dnes všudypřítomný a často chronicky podlamuje naše fyzické i psychické zdraví. Pro uvolnění stresu a podporu relaxace se používají oleje LEVANDULE a směs BALANCE.

2. Redukce toxické zátěže a posílení imunity
Toxicita je jednou z hlavních příčin oslabování našeho organismu. V této fázi se aplikují oleje MELALEUCA a směs OnGUARD.

3. Redukce zánětů a úleva od bolesti
Mnoho vážných civilizačních chorob má příčinu v chronickém zánětlivém procesu, který ničí tkáně a může být příčinou mnoha nemocí, včetně autoimunitních chorob a rakoviny. Ve třetí fázi techniky Aromatouch používáme dvě směsi olejů, které tlumí nežádoucí chronické záněty a podpoří zdravou zánětlivou reakci těla: AROMATOUCH a DEEP BLUE.

4. Obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy Autonomní nervová soustava se dělí na dvě části: sympaticus a parasympaticus. Pro optimální fungování našeho těla je důležité, aby oba systémy pracovaly v součinnosti a dokázaly udržovat organismus ve stavu homeostázy (rovnováhy). Pro obnovu homeostázy používáme oleje POMERANČ a MÁTU.